Alapítványi, céges és magánösztöndíj a legjobb egyetemistáknak

ALAPÍTVÁNYI, CÉGES ÉS MAGÁNÖSZTÖNDÍJ A LEGJOBB GYŐRI EGYETEMISTÁKNAK

Az Universitas-Győr Alapítvány ez év szeptemberében hirdette meg a győri Széchenyi István Egyetem nappali tagozatán tanuló fiatalok számára szóló új ösztöndíjpályázatát.

A Kar kiváló tanulmányi eredményt elért és kimagasló közösségi tevékenységet végző hallgatói az Universitas Győr Alapítvány ösztöndíjában részesültek. Gratulálunk!

2013. október 17-én, csütörtökön 11 órakor

az Új Tudástér 114-es termében (földszint, az aula mellett) dr. Földesi Péter rektor és dr. Szekeres Tamás, az Universitas-Győr Alapítvány elnöke, rector emeritus adták át.

A legtöbb ösztöndíjat, tizenegyet ezúttal a legtöbb pályázatot benyújtó jogász-jelöltek kapták. A legklasszikusabb társadalomtudományi szakon tanulók közül ösztöndíjas lett a mosonszolnoki Kobl Tamás, a mosonmagyaróvári Molnár Dóra, a győri Hancz Patrik, a pápai Marton Melitta, a győrladaméri Trenyisán Máté, a pápai Hegedűs Laura, a káptalanfai Partos Csilla, a seregélyesi Gálicz Boglárka, a szombathelyi Szentgyörgyvári Tamás, a győri Pődör Lea, a szintén győri Eőry Dzsenifer.

Pannon-Work Ösztöndíj

A Pannon-Work Ösztöndíjat 2006-ban alapította, s azóta adományozza a győri Pannon-Work Iskolaszövetkezet. Ezúttal is 7 fő részesül a fél évre folyósított, havi 10 ezer Ft-os ösztöndíjban. Eddig 74 hallgató volt a cég ösztöndíjasa, s ez mintegy 4 millió Ft-os programot jelent.

A tanév első félévében a Pannon-Work ösztöndíjasa lett a szombathelyi Komp Bálint János (jogász szak), a győri Nagy Anita (jogász), a szintén győri Lengyel Csilla (jogász).

Ösztöndíjasaink

Football Forum Hungary 2024 2024. április 22. 00:00 - 2024. április 24. 23:00