Győri sikerek az országos polgári jogi jogesetmegoldó versenyen

2017. április 7-én a Szegedi Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar Civilisztikai Intézetének szervezésében került megrendezésre a IX. Országos Polgári Jogi Jogesetmegoldó Verseny és Activity. A versenyzőknek egy utazási szerződéssel kapcsolatos jogesetet kellett megoldaniuk, és sorsolás alapján felperesi ill. alperesi pozícióban érvelni egy 3 fős, a Kúria Polgári Kollégiumának bíráiból álló tanács előtt.

A Kar képviseletében versenyezve Szabó Bianka harmadéves joghallgató alperesi pozícióban I. helyezést ért el, míg a szintén harmadéves Brindzik Beáta a felperesek körében szerzett III. helyezést.

A versenyzők felkészítését Dr. Keserű Barna Arnold egyetemi adjunktus segítette.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Városi Gyásznap 2017. október 26.
Világpoltika 2017 - Nyugaton a helyzet változatlan 2017. október 26. 17:15 - 18:45