Győri sikerek az országos polgári jogi jogesetmegoldó versenyen

2017. április 7-én a Szegedi Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar Civilisztikai Intézetének szervezésében került megrendezésre a IX. Országos Polgári Jogi Jogesetmegoldó Verseny és Activity. A versenyzőknek egy utazási szerződéssel kapcsolatos jogesetet kellett megoldaniuk, és sorsolás alapján felperesi ill. alperesi pozícióban érvelni egy 3 fős, a Kúria Polgári Kollégiumának bíráiból álló tanács előtt.

A Kar képviseletében versenyezve Szabó Bianka harmadéves joghallgató alperesi pozícióban I. helyezést ért el, míg a szintén harmadéves Brindzik Beáta a felperesek körében szerzett III. helyezést.

A versenyzők felkészítését Dr. Keserű Barna Arnold egyetemi adjunktus segítette.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Selejtezés leadási határideje 2017. április 24. 00:00 - 2017. május 9. 23:55
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.
Munka ünnepe 2017. május 1.