Jubileumi jogász tanévnyitó

A Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar 25 éves jubileumi tanévnyitó ünnepségét élőben közvetítjük 2020. szeptember 2-án 10 órától. A közvetítés az a...

Jubileumi jogász tanévnyitó

Egyedülálló osztrák gazdasági jogi képzés Győrben

Osztrák gazdasági jogi képzést indít a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karán működő Német Jogi Centrum a Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetem Közép- és Kelet-Európai Gazdasági Jogi Kutatóintézetével együttműködésben.

A Bécsi Gazdasági Egyetem Európa legnagyobb és legmodernebb gazdaságtudományi egyeteme. A kutatás és az oktatás magas színvonalát a leghíresebb nemzetközi tanúsítványok - EQUIS, AACSB és AMBA - igazolják.

A két féléves képzést sikerrel teljesítők a két egyetem által kiállított német nyelvű végbizonyítványt kapnak.

A képzésekre tömbösítve, péntek délutánonként kerül sor félévenként négy alkalommal. Így a képzés munka, illetve családi elfoglaltságok mellett is elvégezhető.

A részvételi díj félévenként 20 ezer forint (a győri egyetem hallgatói számára ingyenes).

A jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

Információ és jelentkezés: wirhabenrecht@gmail.com

Szenátusi Ülés 2020. október 26. 14:00 - 16:00
Elektronikus ZH nap 2020. október 30.
Magyar Tudomány Ünnepe 2020. november 3.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. november 6. - 2020. november 7.