Híreink

MJE Ösztöndíjprogram

MAGYAR JOGÁSZ EGYLET   Hungarian Lawyers Association                                        Ungarischer Juristenverein                             ...

MJE Ösztöndíjprogram

Egyedülálló osztrák gazdasági jogi képzés Győrben

Osztrák gazdasági jogi képzést indít a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karán működő Német Jogi Centrum a Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetem Közép- és Kelet-Európai Gazdasági Jogi Kutatóintézetével együttműködésben.

A Bécsi Gazdasági Egyetem Európa legnagyobb és legmodernebb gazdaságtudományi egyeteme. A kutatás és az oktatás magas színvonalát a leghíresebb nemzetközi tanúsítványok - EQUIS, AACSB és AMBA - igazolják.

A két féléves képzést sikerrel teljesítők a két egyetem által kiállított német nyelvű végbizonyítványt kapnak.

A képzésekre tömbösítve, péntek délutánonként kerül sor félévenként négy alkalommal. Így a képzés munka, illetve családi elfoglaltságok mellett is elvégezhető.

A részvételi díj félévenként 20 ezer forint (a győri egyetem hallgatói számára ingyenes).

A jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

Információ és jelentkezés: wirhabenrecht@gmail.com

Záróvizsga jelentkezési időszak 2021. április 26. 06:00 - 2021. május 10. 00:00
Levelező tagozat óráinak időpontja 2021. május 7. - 2021. május 8.
Szorgalmi időszak vége 2021. május 8.
Vizsgaidőszak kezdete 2021. május 10.