Karunk rendezte a XI. Országos Agrárjogi Jogesetmegoldó és Perbeszédversenyt

Az esemény 2014. március 14-én került megrendezésre a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karán.

A rendezvény szakmai védnöke Dr. Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter, megyei házigazda védnök Dr. Szakács Imre, a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés elnöke, Győr városa részéről pedig Fekete Dávid alpolgármester volt.

A versenyen részt vevő csapatok az Eötvös Loránd Tudományegyetem, a Károli Gáspár Református Egyetem, a Miskolci Egyetem, a Szegedi Tudományegyetem, a Széchenyi István Egyetem és a Debreceni Egyetem jogi karait képviselték. A győzelmet az ELTE csapata szerezte meg, második helyen a Miskolci Egyetem jogi karának csapata végzett.

A versenyen a Széchenyi István Egyetem képviseletében részt vevő Kiss Krisztina, Rácz Diána és Trenyisán Máté végzős joghallgatók - szakmai rátermettségüket bizonyítva - III. helyezést értek el.