Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült Karunk oktatója

Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy az Országos Tudományos Diákköri Tanács kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyérmet adományozott Dr. Smuk Péter, tanszékvezető egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának oktatója részére.

Dr. Smuk Péter oktatóként és témavezetőként Karunk számos hallgatóját készítette fel a helyi, illetve országos Tudományos Diákköri Konferenciákon való megmérettetésre. Felügyelete mellett hallgatók sora térhetett értékes díjakkal haza a tudományos versenyekről. A Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökeként hosszú éveken át vállalt aktív szerepet a hallgatói tudományos élet szervezésében, a helyi és országos TDK fordulók előkészítésében és lebonyolításában.

A most kapott elismerés méltóképpen fejezi ki Smuk Péter értékes tudományszervezői tevékenységét. A díjhoz gratulálunk, további sikeres tudományos életpályát és még számos lelkes TDK dolgozatíró hallgatót kívánunk!

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Városi Gyásznap 2017. október 26.
Világpoltika 2017 - Nyugaton a helyzet változatlan 2017. október 26. 17:15 - 18:45