Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült Karunk oktatója

Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy az Országos Tudományos Diákköri Tanács kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyérmet adományozott Dr. Smuk Péter, tanszékvezető egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának oktatója részére.

Dr. Smuk Péter oktatóként és témavezetőként Karunk számos hallgatóját készítette fel a helyi, illetve országos Tudományos Diákköri Konferenciákon való megmérettetésre. Felügyelete mellett hallgatók sora térhetett értékes díjakkal haza a tudományos versenyekről. A Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökeként hosszú éveken át vállalt aktív szerepet a hallgatói tudományos élet szervezésében, a helyi és országos TDK fordulók előkészítésében és lebonyolításában.

A most kapott elismerés méltóképpen fejezi ki Smuk Péter értékes tudományszervezői tevékenységét. A díjhoz gratulálunk, további sikeres tudományos életpályát és még számos lelkes TDK dolgozatíró hallgatót kívánunk!

57. IALB Nemzetközi Konferencia 2018. június 17. 00:00 - 2018. június 21. 23:00
Nyári záróvizsga időszak 2018. június 20. 00:00 - 2018. június 29. 01:00
Diplomaátadó ünnepély-MUK 2018. június 23. 14:00 - 16:00
Szenátusi ülés 2018. június 25. 14:00 - 16:00
Diplomaátadó ünnepély-MÉK 2018. június 29.