Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült Karunk oktatója

Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy az Országos Tudományos Diákköri Tanács kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyérmet adományozott Dr. Smuk Péter, tanszékvezető egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának oktatója részére.

Dr. Smuk Péter oktatóként és témavezetőként Karunk számos hallgatóját készítette fel a helyi, illetve országos Tudományos Diákköri Konferenciákon való megmérettetésre. Felügyelete mellett hallgatók sora térhetett értékes díjakkal haza a tudományos versenyekről. A Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökeként hosszú éveken át vállalt aktív szerepet a hallgatói tudományos élet szervezésében, a helyi és országos TDK fordulók előkészítésében és lebonyolításában.

A most kapott elismerés méltóképpen fejezi ki Smuk Péter értékes tudományszervezői tevékenységét. A díjhoz gratulálunk, további sikeres tudományos életpályát és még számos lelkes TDK dolgozatíró hallgatót kívánunk!

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Szenátusi ülés 2017. június 26. 14:00 - 16:00
Diplomaátadó ünnepély - MÉK 2017. június 30. 15:00 - 17:00