BARTKÓ RÓBERT KAPTA A VEAB RÉGIÓ „ÉV KUTATÓJA” ELISMERÉST

bartkórób.jpg

Örömmel tudatjuk, hogy kollégánk, Dr. Bartkó Róbert, a Bűnügyi Tudományok Tanszék egyetemi docense, az Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola titkára a Magyar Tudományos Akadémia Veszprémi Területi Bizottsága által kiírt Év Kutatója 2022 pályázat „társadalomtudomány” kategóriájában elnyerte a VEAB régió „Év kutatója” elismerését. A VEAB fontos feladata a régióban dolgozó kutatók ösztönzése különféle díjakkal és pályázatokkal. A legnagyobb presztízsű díjnak az 1998 óta kiadott „Év kutatója” címet viselő elismerés minősül, amelyet 45 év alatti kutatók kaphatnak társadalom-, természet- és élettudomány területén. Bartkó Róbert a díjat a szokásoknak megfelelően ünnepélyes keretek között fogja átvenni 2022 novemberében. Szívből gratulálunk!