Egyedülálló osztrák gazdasági jogi képzés Győrben

Osztrák gazdasági jogi képzést indít a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karán működő Német Jogi Centrum a Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetem Közép- és Kelet-Európai Gazdasági Jogi Kutatóintézetével együttműködésben.

A Bécsi Gazdasági Egyetem Európa legnagyobb és legmodernebb gazdaságtudományi egyeteme. A kutatás és az oktatás magas színvonalát a leghíresebb nemzetközi tanúsítványok - EQUIS, AACSB és AMBA - igazolják.

A két féléves képzést sikerrel teljesítők a két egyetem által kiállított német nyelvű végbizonyítványt kapnak.

A képzésekre tömbösítve, péntek délutánonként kerül sor félévenként négy alkalommal. Így a képzés munka, illetve családi elfoglaltságok mellett is elvégezhető.

A részvételi díj félévenként 20 ezer forint (a győri egyetem hallgatói számára ingyenes).

A jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

Információ és jelentkezés: wirhabenrecht@gmail.com

Winter Seminar 2021 2021. február 24. 09:00 - 2021. február 26. 16:00
Levelező tagozat óráinak időpontja 2021. február 26. - 2021. február 27.
Szakirányválasztás 2021. március 1. - 2021. március 6.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2021. március 5. - 2021. március 6.