HALLGATÓINK KIVÁLÓ EREDMÉNYE XI. ORSZÁGOS POLGÁRI ANYAGI JOGI, PERSZIMULÁCIÓS ÉS ACTIVITY VERSENYen

A Szegedi Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Kar Civilisztikai Tudományok Intézetének szervezésében 2019. Október 25-én Szegeden került megrendezésre a XI. Országos Polgári Anyagi Jogi, Perszimulációs és Activity Verseny.

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karát felperesi pozícióban Szabó Lívia, alperesi pozícióban Kocsis Réka, az activity csapat tagjaiként pedig Szabó Tamás, Mihály Laura, és Senviczki Ákos képviselte.

A versenyzőknek az Anyagi Jogi Jogesetmegoldó versenyszámban 60 perc állt rendelkezésre egy fiktív jogeset megoldására, melyet követően egy szóbeli perszimuláció keretében felperesi, illetve alperesi pozícióban kellett álláspontjaikat ütköztetniük egy háromfős, bírókból álló szakmai zsűri előtt.

Egyetemünk képviseletében Kocsis Réka alperesi pozícióban 1. Helyezést ért el.

Ezúton is gratulálunk az eredményes szerepléshez!