A SZE DFÁJK csapata részt vett az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán 2018. február 14-én megrendezett II. „COOPERATIVE WORK” Országos Szövetkezeti Jogi és Munkajogi Jogesetmegoldó és perbeszéd versenyen. A csapatmunka eredményeként kidolgozott megoldásokat alperesi pozícióban Takó Dalma, felperesként Háromszéki Bence prezentálta, mindketten III. helyezést szereztek.

A versenyen Egyetemünket képviselő további csapattagok:
Szépvölgyi Enikő, Brindzik Beáta, Mitring Anna és Pintér Fruzsina.

Felkészítő tanár: Horváth Gergely egyetemi docens, Kereskedelmi, Agrár- és Munkajogi Tanszék. Mivel az összetett jogeset jelentős munkajogi relevanciával is bírt, így az elért eredmény a Tanszék munkajogász oktatóinak munkáját is nagyban dicséri.

Vizsgaidőszak vége 2020. július 11.
Áramszünet a Központi Campuson 2020. augusztus 14. 07:00 - 12:00
Bejelentkezés a 2020/21-es tanév I. 2020. augusztus 18. 06:00 - 2020. augusztus 29. 23:55