A SZE DFÁJK csapata részt vett az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán 2018. február 14-én megrendezett II. „COOPERATIVE WORK” Országos Szövetkezeti Jogi és Munkajogi Jogesetmegoldó és perbeszéd versenyen. A csapatmunka eredményeként kidolgozott megoldásokat alperesi pozícióban Takó Dalma, felperesként Háromszéki Bence prezentálta, mindketten III. helyezést szereztek.

A versenyen Egyetemünket képviselő további csapattagok:
Szépvölgyi Enikő, Brindzik Beáta, Mitring Anna és Pintér Fruzsina.

Felkészítő tanár: Horváth Gergely egyetemi docens, Kereskedelmi, Agrár- és Munkajogi Tanszék. Mivel az összetett jogeset jelentős munkajogi relevanciával is bírt, így az elért eredmény a Tanszék munkajogász oktatóinak munkáját is nagyban dicséri.

Alkotóhét 2018. szeptember 24. 00:00 - 2018. szeptember 30. 23:00
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.
Akadémiai Nap 2018. szeptember 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 28. 00:00 - 2018. szeptember 29. 23:00