Kecskés Gábor diplomát szerzett Thesszalonikiben

Kecskés Gábor, Karunk Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszékének adjunktusa diplomát szerzett a neves Kalliopi Koufa Alapítvány thesszaloniki nyári kurzusán. A jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező Kalliopi Koufa professzor asszony által alapított alapítvány égisze alatt szervezett nemzetközi környezetjogi kurzuson a számos jelentkezőből kiválasztott 32 résztvevő vett részt számos országból, és a diploma értékét jelzi, hogy előzetes szelekció után közülük mindössze hatan vehettek részt az írásbeli vizsgán, amelyet végül hárman teljesítettek sikeresen, köztük Kecskés Gábor a legjobb esszével. Az írásbeli vizsga értékelői a nemzetközi környezetjog két kiemelkedő világhírű professzora, két kurzus oktatója, Malgosia Fitzmaurice (Queen Mary University of London) és Jorge Viñuales (University of Cambridge) voltak.

Szenátusi Ülés 2019. május 27. 14:00 - 15:00
Nyugdíjas Egyetem Diploma átadója (MÉK) 2019. június 6. 10:00 - 12:00
Tiszta érzelmek-zavaros kapcsolatok előadás 2019. június 6. 18:00 - 19:30
Áramszünet a Központi Campus egyes épületeiben 2019. június 8. 07:00 - 2019. június 10. 16:00