Kecskés Gábor diplomát szerzett Thesszalonikiben

Kecskés Gábor, Karunk Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszékének adjunktusa diplomát szerzett a neves Kalliopi Koufa Alapítvány thesszaloniki nyári kurzusán. A jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező Kalliopi Koufa professzor asszony által alapított alapítvány égisze alatt szervezett nemzetközi környezetjogi kurzuson a számos jelentkezőből kiválasztott 32 résztvevő vett részt számos országból, és a diploma értékét jelzi, hogy előzetes szelekció után közülük mindössze hatan vehettek részt az írásbeli vizsgán, amelyet végül hárman teljesítettek sikeresen, köztük Kecskés Gábor a legjobb esszével. Az írásbeli vizsga értékelői a nemzetközi környezetjog két kiemelkedő világhírű professzora, két kurzus oktatója, Malgosia Fitzmaurice (Queen Mary University of London) és Jorge Viñuales (University of Cambridge) voltak.

Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. február 28. - 2020. február 29.
Egyetemi szerver leállás 2020. február 29. 08:00 - 12:00
Szakirányválasztás 2020. március 2. - 2020. március 7.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. március 6. - 2020. március 7.
Elektronikus ZH nap 2020. március 6. 08:00 - 15:00