Kecskés Gábor diplomát szerzett Thesszalonikiben

Kecskés Gábor, Karunk Nemzetközi Köz- és Magánjogi Tanszékének adjunktusa diplomát szerzett a neves Kalliopi Koufa Alapítvány thesszaloniki nyári kurzusán. A jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkező Kalliopi Koufa professzor asszony által alapított alapítvány égisze alatt szervezett nemzetközi környezetjogi kurzuson a számos jelentkezőből kiválasztott 32 résztvevő vett részt számos országból, és a diploma értékét jelzi, hogy előzetes szelekció után közülük mindössze hatan vehettek részt az írásbeli vizsgán, amelyet végül hárman teljesítettek sikeresen, köztük Kecskés Gábor a legjobb esszével. Az írásbeli vizsga értékelői a nemzetközi környezetjog két kiemelkedő világhírű professzora, két kurzus oktatója, Malgosia Fitzmaurice (Queen Mary University of London) és Jorge Viñuales (University of Cambridge) voltak.

Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. november 22. - 2019. november 23.
Szenátusi Ülés 2019. november 25. 14:00 - 16:00