Kiváló hallgatókat díjaztak a Széchenyi István Egyetem központi tanévnyitó ünnepségén

központiévnyitó1.webp

Sok száz hallgató, oktató és meghívott vendég jelenlétében nyitotta meg az új tanévet a Széchenyi István Egyetem. A Győr Városi Egyetemi Csarnokban tartott ünnepségen a napokban még a Gólyahéten ismerkedő elsőévesek mellett külön köszöntötték a kiemelkedő tanulmányi és sportolói teljesítményt nyújtó, ösztöndíjban részesülő felsőbb éves hallgatókat is.

Az ünnepségen sor került a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban részesülő széchenyis hallgatók köszöntésére, emellett pedig a Jó tanuló, jó sportoló díjak, valamint a Hallgatói és Sportolói Ösztöndíjak átadására is. Örömmel számolunk be róa, hogy Karunk hallgatói is elismerésekben részesültek.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjasaink:

Bosits Dorina