Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült Karunk oktatója

Nagy örömmel és büszkeséggel értesültünk róla, hogy az Országos Tudományos Diákköri Tanács kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkájáért Mestertanár Aranyérmet adományozott Dr. Smuk Péter, tanszékvezető egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Karának oktatója részére.

Dr. Smuk Péter oktatóként és témavezetőként Karunk számos hallgatóját készítette fel a helyi, illetve országos Tudományos Diákköri Konferenciákon való megmérettetésre. Felügyelete mellett hallgatók sora térhetett értékes díjakkal haza a tudományos versenyekről. A Kari Tudományos Diákköri Tanács elnökeként hosszú éveken át vállalt aktív szerepet a hallgatói tudományos élet szervezésében, a helyi és országos TDK fordulók előkészítésében és lebonyolításában.

A most kapott elismerés méltóképpen fejezi ki Smuk Péter értékes tudományszervezői tevékenységét. A díjhoz gratulálunk, további sikeres tudományos életpályát és még számos lelkes TDK dolgozatíró hallgatót kívánunk!

Szakirányválasztás 2018. szeptember 17. 00:00 - 2018. szeptember 22. 23:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 21. 00:00 - 2018. szeptember 22. 23:00
Alkotóhét 2018. szeptember 24. 00:00 - 2018. szeptember 30. 23:00
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.