Pályaválasztási információk – A JOGÁSZI ÉS AZ IGAZGATÁSI ÉLETPÁLYA

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara 2017. január 26-án, csütörtökön 10.00-11.00 óra között pályaorientációs napot tart a jogász és az igazgatási szakokról, azok munkaerő-piaci kapcsolódásairól, a végzés utáni elhelyezkedésről, a tervezhető szakmai életpályáról.

A helyszín a Kar épülete (9026 Győr, Áldozat u. 12.)..

„Gyere, ha szeretnéd megismerni a jogász szakot vagy más képzéseinket: az igazságügyi igazgatási és munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapképzési szakokat, vagy a jogi asszisztens felsőoktatási szakképzést! Gyere, ha tudni szeretnéd milyen lehetőségeid lesznek, ha Győrben végzel a Jogi Karon! Gyere, ha szeretnél szakemberektől hallani a jogi és igazgatási hivatásról, életpályáról!"

A tájékoztató program házigazdája dr. Szegedi András a Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar dékánhelyettese.

A jogászi, a jogi-igazgatási életpályáról dr. Fülöp Zoltán jogtanácsos, dr. Gabnai Mária, a Győri Közjegyzői Kamara elnökhelyettese; dr. Havasi Dezső, a Győr-Moson-Sopron Megyei Ügyvédi Kamara elnöke, a Magyar Ügyvédi Kamara elnökhelyettese; dr. Jungi Eszter törvényszéki bíró; dr. Kálmán János, a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal főosztályvezetője és dr. Németh Nikolett katonai ügyész beszél, s válaszol az érdeklődők kérdéseire.

Szenátusi Ülés 2019. május 27. 14:00 - 15:00
Nyugdíjas Egyetem Diploma átadója (MÉK) 2019. június 6. 10:00 - 12:00
Tiszta érzelmek-zavaros kapcsolatok előadás 2019. június 6. 18:00 - 19:30
Áramszünet a Központi Campus egyes épületeiben 2019. június 8. 07:00 - 2019. június 10. 16:00