"STAND UP & PREZENT!" FELHÍVÁS

Névtelen terv (1).png

A Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara (SZE DFK) a Hallgatói Önkormányzattal (DFK HÖK) együttműködésben prezentációs tehetségkutató versenyt hirdet, melynek időpontja november 15. (kedd) 15 óra. A versenyre jelentkezhetnek a SZE DFK hallgatói, valamint a középiskolák 10-12. évfolyamos diákjai.

A versenyre jelentkezni lehet bármely témát bemutató, PowerPoint-ban készített prezentációval. A prezentációban nem lehet valamely termék vagy szolgáltatás reklámja, pártpolitikai üzenet illetve jogsértő, obszcén vagy egyéb súlyosan megbotránkoztató tartalom. A jelentkezők hozzájárulnak, hogy a szervezők a prezentációkat közzétegyék a honlapjukon.

A versenyre jelentkezés határideje:

2022. november 14. hétfő 10.00 óra

A jelentkezés és a verseny menete:

• űrlap kitöltése és a prezentáció feltöltése: https://forms.gle/K7qe2UbsVx4zW1hp9
  • a feltöltött prezentációkat a zsűri elővéleményezi, majd haladéktalanul értesíti a szerzőket a versenyen való részvétel lehetőségéről,
  • egyetemista és középiskolás kategóriánként legfeljebb 10-10 fő jut be a 2022. november 15-i versenyre, a zsűri és közönség jelenlétében való előadásra,
  • a prezentáció bemutatására 5 perc áll rendelkezésre
  • a zsűri külön kategóriában értékeli a középiskolások és az egyetemisták előadásait, és eredményt hirdet.

A prezentációk értékelési szempontjai:

• a prezentáció minősége, stílusa,
  • az előadásmód, időgazdálkodás,
  • a témaválasztásban rejlő kreativitás, újszerűség, szellemesség.

Díjazás:

Kategóriánként 1-3. helyezést állapít meg a zsűri, a helyezettek értékes jutalmakban részesülnek.

A versenyen való részvételt oklevéllel igazolják a szervezők.

További információ: (facebook esemény link) és dfk@sze.hu.

Győr, 2022. október 26.

Dr. Smuk Péter, dékán