TMDK ÉS TEHETSÉGNAP FELHÍVÁS

tmdk felhívás.png

A Széchenyi István Egyetem Tudományos és Művészeti Diákköri Tanácsa (TDT) és Hallgatói Önkormányzata 2022. november 23-án Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciát és Tehetségnapot szervez. Várjuk mindazoknak a hallgatóknak a jelentkezését, akik szeretnék bemutatni tudományos/művészeti területen elkészített dolgozatukat!

FELHÍVÁS

A Tudományos Diákköri Tanács és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat szervezésében félévente rendezett versenyen szerezhetnek jogosultságot a hallgatók a kétévente rendezett Országos Tudományos Diákköri Konferenciákra (OTDK), az ország legnagyobb tudományos rendezvényére. A novemberi konferencia esetében a 2023 tavaszán szervezendő OTDK-ra lehet jogosultságot szerezni.

A Tudományos és Művészeti Diákköri Konferenciára való jelentkezés feltételei:

• Tudományos/művészeti dolgozatot bármilyen témában lehet írni.
  • A dolgozat tartalmi és formai követelményei megegyeznek a vonatkozó tudományterület OTDK szekciófelhívásában szereplő előírásokkal: https://otdk.hu/otdk/szekcio-felhivasok
  • Ez alól kivétel a címlap: a dolgozat előlapján fel kell tüntetni a következőket: szerző(k) neve, dolgozat címe, szak – szakirány, évfolyam, konzulens(ek) neve és beosztása.
  • Jelentkezés:
    • Az elektronikus pályázati űrlap kitöltése a tdk.sze.hu oldalon: Jelentkezés/ Téma ajánlása.
    • Fél oldal terjedelmű (szóközökkel min. 1300, max. 2000 karakter) összefoglaló, azaz absztrakt elkészítése, az online jelentkezési felületre való feltöltése. (Minta-absztraktok elérhetők itt)
  • A kész dolgozat feltöltése az elektronikus rendszerbe (ahol a jelentkezés is történt).

Jelentkezési határidő:

2022. október 24.

Dolgozat címe és az absztrakt feltöltése.

Dolgozat feltöltési határidő:

2022. november 4.

Dolgozat prezentációja:

2022. november 23. a Tudományos és Művészeti Diákköri Konferencia és Tehetségnapon.

A konferenciával kapcsolatos bármely kérdés esetén javasoljuk a Gyakran Ismételt Kérdések (tdk.sze.hu GYIK) menüpontot. Személyesen vagy e-mailben a kari TDT felelősök, Ganczer Mónika kari TDT elnök (ganczer.monika@ga.sze.hu) és Takó Dalma kari TDT titkár (tako.dalma@ga.sze.hu) kereshetők.

Jó munkát, eredményes felkészülést kívánunk!

Tudományos és Művészeti Diákköri Tanács

tdk.sze.hu